Кам'янецька фортеця на марці виграла конкурс (ФОТО)

Поштова марка із фортецею визнана однією з кращих у серії "Краса і велич України. Хмельницька область"

Повідомляють в прес-службі мерії Кам'-янця-Подільського, передає Depo.Хмельницький.

Випуск присвячено архітектурним та природним пам'яткам Хмельниччини. На одній із марок зображена і Кам'янець-Подільська фортеця - єдина в Україні, що збереглася майже в первозданному вигляді й вважається зразком найкращих фортифікацій Східної Європи.Сьогодні представник "Укрпошти" презентував міському голові Михайлові Сімашкевичу введену в обіг марку.

Марка із зображенням кам'янецького замку в серії "Краса і велич України. Хмельницька область" художника Олександра Калмикова посіла третє місце. Нагадаємо, конкурс на кращу поштову мініатюру України тривав з 1 лютого по 2 квітня 2018 року. Упродовж двох місяців проводилося анкетування серед поціновувачів українських знаків поштової оплати, щоб визначити три найкращі з погляду широкого загалу випуски та відзначити художників - їхніх авторів. Опрацювали 604 анкети, що надійшли на адресу конкурсу з різних куточків України та через Інтернет з пропозиціями щодо найкращих марок, блоків та малих аркушів 2017 року.
Серія започаткована 2013 року і є однією з найвидатніших серій "Укрпошти". Її дизайн створює Олександр Калмиков, член Національної спілки художників України, який працює в галузі графічного дизайну, живопису та графіки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький