ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Із півсотні проектів лише чотири потрапили під програму "Питна вода" на Хмельниччині

Відібрані в облдержадміністрації проекти подаватимуть тепер конкурсній комісії Мінрегіону

Depo.
10 серпня 2018 12:57
ФОТО: depo.ua

В облдержадміністрації відібрали проекти, що можуть претендувати цьогоріч на "державні" гроші за програмою "Питна вода", повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту ОДА.

Бюджетні кошти спрямовуються на будівництво та реконструкцію водозабірних споруд, упровадження станцій (установок) доочищення питної води, будівництво та реконструкцію водопровідних та каналізаційних очисних споруд, упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання.

На засіданні комісії відібрали проекти до фінансування за рахунок коштів, передбачених на 2018 рік у державному бюджеті. На розгляд подли 47 проектів. Оскільки Мінрегіон вимагає подавати лише ті проекти, які мають затверджену в установленому порядку проектно-кошторисну документацію і експертизу, то було відібрано лише 4 проекти:

- будівництво очисних споруд каналізації продуктивністю 700 м куб/добу в Городку (І черга будівництва);
- реконструкція очисних споруд каналізації продуктивністю 1000 м куб./добу у Полонному;
- будівництво другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до Хмельницького від пікету 150+40 до пікету 200+00;
- реконструкція станції штучної біологічної очистки господарсько-побутових стоків у Деражні.

Загалом на реалізацію заходів Загальнодержавної цільової програми Питна вода України з Державного бюджету України на всі області виділяється 200 млн грн.

Члени комісії одноголосно проголосувати за вищевказані відібрані проекти, які область буде подавати конкурсній комісії Мінрегіону.

Нагадаємо, на Хмельниччині водопроводи мають 80% містян, 76% жителів селищ та лише 29% селян. А до конкурсного відбору в Мінрегіонбуді допускають лише ті про­екти, по яких буде забезпечено не менше 10% співфінансування з місцевого бюджету, та які мають затверджену в установленому порядку проектно-кош­торисну документацію.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook