Хочете швидше схуднути – пийте пиво щодня

Сенсацйне відкриття оприлюднили медики
Depo.
1 травня 2016 19:57
ФОТО: depo.ua
Хочете швидше схуднути – пийте пиво щодня
Хочете швидше схуднути – пийте пиво щодня

Вчені з університету Орегона довели, що близько 1,5 літра пива щодня сприяє схудненню, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформаційний портал Znaj.ua

Свої дослідження вони проводили на мишах. 48 самців вони розділили мишей на дві групи. Мишам з першої групи давали їжу, багату на жири. До їжі другої групи давали в залежності від ваги 30-60 мг ксантогумолу – речовини, яка є в пиві.

Після закінчення експерименту, який тривав 12 днів, дослідники з'ясували, що миші, які їли жирну їжу, збільшилися в розмірі на 22 відсотки в порівнянні з мишами з другої групи. Ті хвостаті, що приймали в їжу ксантогумол, на 80 відсотків знизили рівень холестерину.

Отже, сенсаційне відкриття медиків - пиво можна вживати для того, щоб схуднути. Але уточняють, що експеримент проводився на мишах і для того, щоб речовина, яка міститься в пиві також діяла на людину, потрібно щодня вживати 1,7 літра пива.

Після того, як результати дослідження були оприлюднені, це викликало хвилою обурень, мовлив, неможливо випити стільки пива. На це вчені відповіли, що навіть мінімальні прийоми пива сприяють схудненню.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький