ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький "Правий сектор" заявив, що не підкорятиметься жодній державній структурі

7-й батальйон "Правого сектору" вийшов із зони АТО та боротиметься із злочинністю на Хмельниччині
Depo.
14 липня 2015 15:35
ФОТО: depo.ua
Хмельницький "Правий сектор" заявив, що не підкорятиметься жодній державній структурі
Хмельницький "Правий сектор" заявив, що не підкорятиметься жодній державній структурі

Керівництво батальйону заявило про невдалу спробу знищити добровольчий підрозділ зсередини. Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Хмельницький 7-й батальйон Добровольчого Українського Корпусу "Правого сектору" пішов у запас. Тепер бійці "Правого Сектору" будуть більше уваги приділяти діяльності у Хмельницькому. Про це керівники організації повідомили сьогодні на зустрічі із представниками ЗМІ.

Частина бійців залишилась у зоні АТО у складі 2-ї окремої тактичної групи.
Як повідомив журналістам керівник "Правого Сектору Хмельниччини" Анатолій Медведчук, декілька бійців відмовились підкорятись наказу і взагалі залишили батальйон. Це десь півтора десятка добровольців. З цього приводу розпочато внутрішні розслідування.

"Люди, які вийшли з батальйону були або залякані, або підкуплені. В будь-якому випадку це - провокація, спрямована на дестабілізацію ситуації всередині ДУКу", - заявляють добровольці.

"Ще раз наголошую, що 7-й запасний батальйон ДУК "Правий сектор", який територіально дислокується у Хмельницькій області, не йде ні в Збройні сили, ні в МВС, ні в будь-яку іншу державну структуру, - підкреслив пан Медведчук. - Ми як і раніше, залишаємось у структурі ДУКу і виконуємо всі поставлені на нас завдання".

На Хмельниччині "Правий Сектор" боротиметься із злочинністю. Як розповіли керівники організації, акція під обласним управлінням міліції продовжуватиметься. Якщо буде наказ, бійці підуть на Київ і вдаватимуться до більш радикальних дій. Разом з тим вони запевнили, що нелегальної зброї на території, яка не входить у зону АТО, у добровольців батальйону немає.

За розвитком подій слідкуйте на khm.depo.ua