ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький отримав "Європейський диплом"

За результатами відбору, проведеного Комітетом з соціальних питань, охорони здоров'я і сталого розвитку під час весняної сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, Хмельницькому було присвоєно нагороду "Європейський диплом"
Depo.
23 червня 2015 14:35
ФОТО: depo.ua
Хмельницький отримав "Європейський диплом"
Хмельницький отримав "Європейський диплом"

Офіційна церемонія вручення відзнаки відбулася днями у Страсбурзі, повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

"Ми активно співпрацюємо із містами інших держав. Наразі Хмельницький підписав 14 угод про співпрацю, з них 5 міст належать до країн Європейського Союзу", - говорить виконувач обов'язків міського голови Костянтин Чернилевський.

До слова, система нагород Ради Європи заснована у 1955 році та складається з "Європейського диплому", "Почесного прапору", "Почесного знаку" та "Призу Ради Європи".

Цьогоріч почесними дипломами у Страсбурзі відзначили 12 європейських міст. Україну представляли делегації із Хмельницького та Рівного.

"Європейський диплом", який отримало наше місто, - це четверта ступінь нагороди ПАРЄ та перший крок Хмельницького до найвищої відзнаки.

Більше новин про життя краю читайте на Хмельницький.depo.ua