ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький отримає кредит на енергозбереження

Значні кошти мають піти на термомодернізацію
Depo.
23 березня 2016 18:17
ФОТО: depo.ua
Хмельницький отримає кредит на енергозбереження
Хмельницький отримає кредит на енергозбереження

Хмельницька міська рада отримала позитивне рішення кредитного комітету NEFCO (Північна екологічна фінансова корпорація) на отримання пільгового кредиту, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

Передбачається виділення  10 мільйонів гривень по програмі "Енергозбереження" на проведення комплексної термодернізації п’яти бюджетних закладів, а також грантову допомогу по Програмі співфінансування від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Фонду Е5Р) у розмірі 5 мільйонів гривень.

Міська рада теж "скинеться" - з міського бюджету виділять майже два мільйона гривень.

Буде проведено комплексну термодернізацію бюджетних будівель ДНЗ №26, ДНЗ № 29, ДНЗ №54, СЗОШ №14, НВК №2.

Проектом передбачається встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП), заміна існуючого внутрішнього та зовнішнього освітлення на енергозберігаюче (світлодіодне), утеплення фасаду будівель, ремонт покрівлі, заміна вікон та впровадження інших енергоефективних заходів.

"Це перше подібне рішення за багато років, оскільки до цього міжнародні організації відмовлялись працювати з Хмельницьким через відсутність "грантової" історії. Тепер залишається погодження з Мінфіном", - зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький