ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький облавтодор оскаржує рішення ревізорів

У конфлікті "замішані" нардепи Лабазюк та Соболєв
Depo.
28 березня 2016 18:34
ФОТО: depo.ua
Хмельницький облавтодор оскаржує рішення ревізорів
Хмельницький облавтодор оскаржує рішення ревізорів

Автодорожники звернулися з судовим позовом щодо результатів перевірки фінінспекції, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

В облавтодорі не погоджуються з результатами перевірки, яку проводили ревізори. Служба автодоріг оскаржує в суді вимогу, яка з’явилася після перевірки Держфінінспекцією виконання робіт за однією угодою.

Мова йде про 3,5 мільйони гривень, які автодорожники заплатили за поточний середній ремонт дороги до села Бубнівка Волочиського району через Попівці.

"Фінінспектори зробили контрольні заміри дороги, дослідивши лише два верхніх шари, а не всі. Потім написали в своєму акті, що там немає нижнього шару, який вони не досліджували. Тому ми наче "закрили роботи" на конструкцію, якої взагалі не існує. Та порахували, що сума збитків складає 500 тисяч і ми маємо повернути державі ці гроші, - пояснює очільник облавтодору Петро Гнидюк. – А яким чином? Ми бюджетна установа, посадові особи якою можуть нести адміністративну чи кримінальну відповідальність. Якщо хтось і повинен повертати гроші, то це підрядник. Але чому він має повертати, якщо робота виконана."

Минулого тижня керівник Держфінінспекції в області Володимир Крупа сказав, що ревізори перевірили використання державних коштів.

А саме - оплачені "Аграрній компанії 2004", кінцевим бенефіціарним власником якої є народний депутат України Сергій Лабазюк, на ремонт дорожнього покриття на суму 3,5 мільйони гривень. І наче виявили, що 500 тисяч гривень були незаконно використані.

Зауважимо й те, що таку перевірку фінінспекція робила за поданням іншого нардепа – Єгора Соболєва.

"У нас перед цим була планова перевірка, - каже Петро Іванович. – І значних порушень не виявили. Так, нарахували збитки до бюджету в сумі 42 тисячі, але вони сталися через механічні помилки".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та