ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький обласний госпіталь ветеранів отримає додаткових 120 тисяч гривень

За позовом прокуратури Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни отримає близько 120 тисяч гривень
Depo.
10 вересня 2015 17:20
ФОТО: depo.ua
Хмельницький обласний госпіталь ветеранів отримає додаткових 120 тисяч гривень
Хмельницький обласний госпіталь ветеранів отримає додаткових 120 тисяч гривень

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі прокуратури області, саме таку суму рішенням господарського суду Дніпропетровської області стягнуто з ТОВ "ТРІММ" за результатами розгляду позову прокуратури Хмельницької області в інтересах держави в особі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни.

Йдеться про майже 120 тисяч гривень неустойки, які ТОВ "ТРІММ" зобов'язаний сплатити госпіталю внаслідок порушення умов договору про зберігання медичного обладнання.

"Встановлено, що Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни за договором відповідального зберігання передав товариству комплекс рентгенівський діагностичний РДК-ВСМ, вартістю 2,3 мільйона гривень, яке ТОВ усупереч договірних умов вчасно не повернув поклажодавцю", - повідомили в прокуратурі.

Зазначене майно було повернуто лікарняному закладу лише після представницького втручання прокуратури області.

Крім того, враховуючи неналежне виконання товариством умов договору зберігання, прокуратура області ініціювала стягнення з нього через суд на користь госпіталю близько 120 тисяч гривень неустойки за весь період затримки повернення діагностичного обладнання. Позовні вимоги прокуратури судом задоволені повністю.

Вищевказані кошти після їх фактичного надходження підлягають використанню для забезпечення потреб закладу з лікування і реабілітації учасників антитерористичної операції, діючих та колишніх військовослужбовців.

Більше про роботу прокуратури - на khm.depo.ua