ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький модернізує будинки, аби вберегти тепло

Влада міста підтримує держпану програму енергоефектвності
Depo.
4 серпня 2015 10:08
ФОТО: depo.ua
Хмельницький модернізує будинки, аби вберегти тепло
Хмельницький модернізує будинки, аби вберегти тепло

Голова Агенства Держенергоефективності провів інформаційно-роз'яснювальну кампанію, повідомляє depo.Хмельницький, з посиланням на Урядовий портал.

 "За оперативними даними, отриманими від банківських установ станом на 27 липня 2015 року, з моменту дії програми, загальна сума виданих кредитів на котли та енергозберігаючі матеріали становить майже 210 млн. грн., а їхня кількість перевищила 12 тисяч. З 20 по 27 липня було видано кредитів на суму 32,1 млн. грн. У порівнянні з попереднім тижнем українці взяли кредитів на 6 млн. грн. більше", - повідомив Голова Агенства Сергій Савчук.

 У Держенергоефективності працює колл-центр, куди громадяни можуть телефонувати з будь-якої точки України і оператори нададуть кваліфіковану відповідь на всі поставлені запитання щодо програми з енергоефективності.

 Всі телефони і електронні адреси колл-центру розміщено на сайті Агентства.

 Довідково

У цьому році жителі Хмельницького можуть скористатися не тільки державної програмою з енергоефективності, яка передбачає компенсацію частини суми кредиту на "негазові" котли та енергоефективні матеріали, а й міською.

В липні Хмельницька міськрада затвердила Програму часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на заходи з підвищення енергоефективності, на 2015-2017 роки. На неї  передбачено 266 тис. грн.

 Більше про енергоефективність і економію читайте на сайті  khm.depo.ua.