Хмельницький мер розглядатиме питання про новий скейт-парк

Станом на 8 червня електронну петицію про створення нового сучасного скейт-парку підписала 501 особа з 500 необхідних
Depo.
9 червня 2016 10:40
ФОТО: depo.ua
Хмельницький мер розглядатиме питання про новий скейт-парк
Хмельницький мер розглядатиме питання про новий скейт-парк

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу міськради, міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Створення нового сучасного скейт-парку".

Збір підписів на ії підтримку почали  11 квітня цього року. Станом на 8 червня петицію підписала 501 особа з 500 необхідних.

У петиції йдеться: "Ми - молоді спортсмени міста Хмельницький, останні роки не маємо можливості займатися екстремальними видами спорту в місті. Скейт-парк, який був встановлений 7 років тому, вже не працює і не відповідає сучасним стандартам. Фігури знаходяться в аварійному стані та не підлягають ремонту. Покриття майданчика потребує оновлення. Спільно з ГО "Всеукраїнська федерація скейтбордінгу" розроблений проект скейт-парку, який за своїми фігурами й розташуванням їх на майданчику є оптимальним, а також повністю задовольняє потреби молоді. Просимо депутатів міської ради Хмельницького ухвалити рішення про створення нового сучасного скейт-парку".

Згідно з пунктом 4.5. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", міський голова доручить розгляд цього питання компетентним виконавчим органам міської ради.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та