Хмельницький губернатор зухвало порушує закон

Олександр Корнійчук в обхід закону про держслужбу призначає чиновників
Depo.
9 червня 2016 09:30
ФОТО: depo.ua
Хмельницький губернатор зухвало порушує закон
Хмельницький губернатор зухвало порушує закон

Одні із перших розпоряджень нового очільника Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука суперечать закону України "Про державну службу", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на допис в ФБ громадського активіста Олексія Голеншина.

Хмельницький губернатор зухвало порушує Закон - фото 1

"1 травня вступив в силу новий, революційний Закон України "Про державну службу". Відповідно до якого усі призначення керівної ланки в органах державної влади мають відбуватись виключно за результатом відкритого конкурсу," – пише Олексій.

"Однак, не зважаючи на це, голова облдержадміністрації, 10 травня підписав два розпорядження, відповідно до яких поклав обов’язки заступника голови облдержадміністрації на радника патронатної служби Олійника Валерія Цезоровича та консультанта патронатної служби Кузмінчука Олега Петровича. Тобто обов’язки державного службовця, відповідно до цього розпорядження фактично виконує не державний службовець," – обурюється активіст.

Хмельницький губернатор зухвало порушує Закон - фото 2

Хмельницький губернатор зухвало порушує Закон - фото 3

І саркастично завершує: "Якщо так трактують діюче законодавство в хмельницькій облдержадміністрації, то рекомендую голові адміністрації Олександру Корнійчуку покласти виконання обов’язків голови адміністрації на прибиральницю адміністрації, коли піде у відпустку".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та