ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький автодор активно "готує сани"

Найскладнішим завданням у відомстві вважають експлуатацію доріг у зимовий період
Depo.
17 липня 2015 10:41
ФОТО: depo.ua
Хмельницький автодор активно "готує сани"
Хмельницький автодор активно "готує сани"

Більше 7000 км доріг загального користування області вже сьогодні готуються до зимового періоду, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Експлуатація доріг взимку найскладніше та найвідповідальніше завдання для дорожників. І як злагоджено вони працюватимуть у холодну пору залежить від того, наскільки якісно їх підготують тепер.

Головним завданням дорожників у суворих зимових умовах є забезпечення безперебійного та, що не менш важливо, безпечного руху автотранспорту на дорогах.

"Вже тепер поновлено більше 400 км горизонтальної дорожньої розмітки, 3030 м2 - на пішохідних переходах, встановлено 1200 шт. напрямних стовпчиків, відремонтовано майже 7000 погонних метрів бар'єрного огородження, та ін. Завдяки проведеним заходам із покращення безпеки руху автодорогами області було знято з обліку 5 місць концентрації ДТП", - розповідає начальник Служби автодоріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк.

На автошляхах загального користування області на середину літа вже встигли ліквідувати 142 тис. м2  деформацій дорожнього покриття. Й надалі ремонтні роботи тривають.

Наразі й працює комісія, до складу якої входять фахівці Служби автодоріг та ДП "Хмельницький облавтодор". За нею розробленим планом й відбувається підготовка дорожніх господарств області до зимового утримання доріг.

Новини про життя області та її краян читайте докладніше на khm.depo.ua.