ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницьким "акулятам пера" виповнилось 10 років

Прес-клуб "Юний журналіст" відзначив ювілей
Depo.
19 жовтня 2015 15:14
ФОТО: depo.ua
Хмельницьким "акулятам пера" виповнилось 10 років
Хмельницьким "акулятам пера" виповнилось 10 років

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу Хмельницької міськради, свій 10-річний ювілей зразковий художній колектив України прес-клуб "Юний журналіст", відзначив конференцією "Місце молоді у сучасному медіа-ландшафті".

Клуб працює у палаці творчості дітей та юнацтва під керівництвом Ольги та Івана Валькових.

Привітати ювілярів прийшли директор палацу Марина Пилипак, адміністрація та педагоги палацу, добрі друзі колективу: волонтер Олександр Баурін, депутат міської ради Дмитро Шевченко, громадський діяч Наталія Шмурікова, голова ради міського учнівського самоврядування "Нова генерація міста" Анна Балян, молодіжні лідери та найрідніші і найдорожчі люди ― випускники й батьки. Виступи та привітання були надзвичайно емоційними і щирими. Дружній команді прес-клубу бажали нових корисних проектів, гарних ідей і творчих злетів.

З різних куточків світу надіслали свої відеозвернення і вітання випускники прес-клубу, які не мали змоги особисто бути присутніми на святі.
Свято юних журналістів вийшло по домашньому теплим і щирим. Вокальний колектив маленьких "Перлинок" додав йому яскравості, адже пісня у їх виконанні була дзвінкою і радісною.Про свята та ювілеї Хмельницького читайте на khm.depo.ua.