ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі юристи проводять лікбези по селах

Круглі столи, правоосвітні зустрічі, виїзні прийоми - все це організували працівники юстиції для мешканців Хмельницького району
Depo.
29 вересня 2015 11:43
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі юристи проводять лікбези по селах
Хмельницькі юристи проводять лікбези по селах

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу відомства, на базі Миколаївської сільської бібліотеки відбулася правова бесіда "Права, свободи та законні інтереси людини і громадянина в Україні" ІЇ проведена з метою висвітлення питань,що стосуються механізму захисту прав людини та їх державні гарантії. В ході проведення правопросвітницького заняття були надані доступні відповіді на поставлені запитання мешканцями села Миколаїв.

А на базі Миколаївської сільської ради Хмельницького району,юристи провели виїзний прийом громадян за місцем проживання з надання первинної безоплатної правової допомоги.

Прийом здійснювали начальник відділу правової роботи Хмельницького міськрайонного управління юстиції Кротова О.С. та приватний нотаріус районного нотаріального округу Гребеннікова О.І.Громадяни зверталися за допомогою з питань, які регулюються цивільним, земельним та трудовим законодавством. мешканців села, які завітали до консультативного пункту за правовою допомогою.

В смт. Чорний Острів Хмельницького району на базі Центральної районної бібліотеки за участі представників Хмельницького міськрайонного управління юстиції 24 вересня 2015 року відбувся виховний захід для молоді району на тему: "Взаємні права та обов'язки батьків і дітей". Школярі висловлювали особисте бачення реалізації власних прав та виконання обов'язків, передбачених законами України.

На базі Печеської ЗОШ І-ІІ ступенів Хмельницького району відбулася правовиховна зустріч представників Хмельницького міськрайонного управління юстиції та представників відділу освіти, молоді та спорту Хмельницької районної державної адміністрації із учнями школи на тему:"Взаємні права і обов'язки батьків та дітей".

Про юридичну освіту подолян читайте на Depo.Хмельницький.