ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі волонтерки вже рік забезпечують фронт кікіморами

Маскувальні сітки, костюми та "кікімори" для бійців і на танки тут плетуть вже рік
Depo.
7 жовтня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі волонтерки вже рік забезпечують фронт кікіморами
Хмельницькі волонтерки вже рік забезпечують фронт кікіморами

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Всім" маскувальні сітки жінки плетуть вже рік. У захисну амуніцію власного виробництва одягають як бійців, так і військову техніку.

Тетяна Баско разом з іншими активістками організувала так званий цех, у якому плетуть маскувальні сітки, костюми та «кікімори» для бійців АТО. Каже, не раз хлопці дякували після того, як власноруч зроблена амуніція рятувала їх від смерті.
Збираються практично щодня. Активно долучаються до плетіння маскувальної амуніції дружини, матері та навіть брати бійців, які воюють на Сході. Допомогти може кожен.

"Зараз люди трохи зневірились, певно. Раніше набагато активніше долучались, ми всі були як одна родина. Зараз практично з усіма, хто хоче допомагати, ми стали справжніми друзями" - каже Тетяна Баско.

Жінки зізнаються, що прохань дуже багато, тому допомагають не лише військовим з Хмельниччини. Захисне спорядження рятує українських снайперів та бійців розвідки. Маскувальні костюми відправляли хлопцям із 72-бригади, 8-го полку спецпризначення, "кіборгам".

Схему плетіння жінки вигадали самі. За день можна виготовити в середньому три маскувальні сітки або один костюм. А лише за один місяць хмельничанки зробили і передали на Схід більше 60 маскувальних костюмів. Одна готова сітка заважить на добрих 15-20 кілограмів. Своїм рекордом активістки вважають 100 квадратних метрів сітки, які вони сплели за два дні.

Про волонтерів Хмельницького читайте на Depo.Хмельницький.