ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі водолази не мають відпусток влітку

Рятувальники на воді постійно у бойовій готовності
Depo.
19 липня 2015 16:02
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі водолази не мають відпусток  влітку
Хмельницькі водолази не мають відпусток влітку

Щоденно патрулює на найбільшій водоймі Хмельницького - річці Південний Буг команда із восьми чоловік, повідомляє Хмельницький.depo.ua. із посиланням на прес-службу ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Усі працівники пройшли відповідну кваліфікацію. Цьогоріч за кошти міського бюджету покращили умови праці на рятувальній станції: оновили спорядження. Окрім цього у розпорядженні рятувальників станції з'явився новий човен. Коштує обновка близько 250 тисяч гривень.

Не усі відпочиваючи дотримуються правил безпечної поведінки на воді, а це стає основною причиною нещасних випадків. Так, з початку  року на воді загинуло 27 осіб, з них одна дитина.

Рятувальники постійно нагадують відпочивальникам як треба поводитись на воді. От і цього разу водолази мали бесіду із студентами кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, які відпочивали в Кам'янець-Подільському районі.

Рятувальники ознайомили юнаків та дівчат із засобами порятунку людей на воді, а також показали їх в дії. А також продемонстрували водолазні костюми, в яких вони виконують свої завдання.

Більше новин про рятувальників читайте на Хмельницький.depo.ua.