Хмельницькі спортсмени гідно представляють Україну на міжнародній арені

Подоляни продовжують здобувати нагороди на міжнародних та всеукраїнських змаганнях

Хмельницькі спортсмени гідно представляю…

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Хмельницької міськради, у жовтні відбулося чимало змагань та чемпіонатів із різних видів спорту. Хмельничани гідно себе проявили у кожному із них.

Чудові результати показала збірна команда України на 32-му Чемпіонаті Європи з традиційного карате-до, який проходив 16-18 жовтня в Вільнюсі (Литва). Українська команда здобула 18 нагород, 5 із них - золоті. Хмельничани доклали чимало зусиль для перемоги збірної. Вони вибороли 12 нагород: 3 золотих, 1 срібну та 8 бронзових.

Гідно представили нашу країну на Кубку Європи серед дітей, який проходив паралельно із Чемпіонатом Європи, і молодші "Пересвєтовці". У змаганнях взяли участь понад 300 дітей з 10 країн Європи.

22-25 жовтня в Одесі проходив Кубок України з годзю-рю карате. Сергій Бойчунь та Валентин Возний вибороли по дві золоті нагороди серед чоловіків. Вадим Олейник здобув золото та срібло серед юнаків. Бронзу у цій же категорій виборов Артем Марченков.

Такі результати дозволили хмельничанам посісти, за підсумками Кубку, почесне друге командне місце.

З 23 по 26 жовтня в Абу-Дабі (ОАЕ) проходив Чемпіонат світу серед юніорів з дзюдо. Хмельничанин Антон Савицький, який тренується в ДЮСШ “Динамо” , виступав у ваговій категорії до 100 кг. Вигравши чотири поєдинки з п'яти, хмельничанин виборов бронзу.