Хмельницькі прокурори відстояли права дітей і подали позовів на 19 мільйонів

В інтересах дітей ювенальними прокурорами Хмельниччини заявлено позовів на 19 млн грн
Depo.
28 липня 2016 16:43
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі прокурори відстояли права дітей і подали позовів на 19 мільйонів
Хмельницькі прокурори відстояли права дітей і подали позовів на 19 мільйонів

З початку року ювенальними прокурорами Хмельниччини велися системні заходи з відстоювання прав дітей, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі облпрокуратури, в інтересах підлітків прокурорами заявлено 30 позовів на суму 19,3 млн. грн., з них на суму 15 млн. грн. уже розглянуто та задоволено судами.

Зокрема, встановлено низку порушень при використанні земель сільськогосподарського призначення, які перебувають у державній власності та надані для використанням професійно-технічним навчальним закладам. Земельні ділянки незаконно передавалися у користування комерційним суб’єктам для здійснення підприємницької діяльності шляхом укладення договорів про спільне виробництво сільгосппродукції.

За позовними вимогами працівників Городоцької та Хмельницької місцевих прокуратур, а також прокуратури області такі договори визнано недійсними, із незаконного використання вилучено 417 га земель ПТУ вартістю 18,8 млн. гривень.

Представляючи в суді інтереси 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, ювенальними прокурорами поновлено їх права на забезпечення житлом та іншим майном загальною вартістю більше 300 тис. гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький