Хмельницькі правоохоронці під час обшуку "загубили" майже 140 тисяч гривень

Через зловживання Хмельницьких правоохоронців втрачено понад 136 тисяч гривень арештованих у злочинця коштів
Depo.
27 липня 2016 11:06
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі правоохоронці під час обшуку "загубили" майже 140 тисяч  гривень
Хмельницькі правоохоронці під час обшуку "загубили" майже 140 тисяч гривень

Працівники колишнього міськвідділу УМВС України в Хмельницькій області в ході обшуку в помешканні обвинуваченого в торгівлі наркотиками громадянина присвоїли 136 тисяч гривень, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі прокуратури області, в ході перевірки з питань нагляду за додержанням законів під час виконання покарання у виді конфіскації майна, виявлено факт зловживання службовим становищем працівниками колишнього міського відділу УМВС України в області, що спричинило тяжкі наслідки.

Встановлено, що вироком суду, який набрав законної сили, за незаконне зберігання та збут наркотичних засобів засуджено хмельничанина до 9 років позбавлення волі з конфіскацією належного йому майна. Відповідно до призначеного покарання, в дохід держави підлягають транспортні засоби і грошові кошти, вилучені в засудженого та арештовані правоохоронцями ще у 2010 році.

Проте з'ясувалось, що частина цих коштів – понад 136 тисяч гривень, тоді не була належним чином запротокольована працівниками міськвідділу, та на депозитний рахунок органу досудового слідства не передавалась. Як наслідок, зазначене призвело до втрати арештованих грошей.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом прокуратури Хмельницької області.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький