ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі перевізники хотіли "як краще", а вийшло "як завжди"

У День міста хмельничан позбавили можливості нормально пересуватися містом
Depo.
27 вересня 2015 11:17
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі перевізники хотіли "як краще", а вийшло "як завжди"
Хмельницькі перевізники хотіли "як краще", а вийшло "як завжди"

Як повідомляє Depo.Хмельницький люди обурені "подарунком" перевізників - у День міста їх позбавили можливості нормально користуватися громадським транспортом. Тролейбуси часто переповнені, а маршртку не дочекаєшся.

В.о голови асоціації перевізників Олександр Мішин, що у четвер від імені всіх перевізників міста приносив вибачення за спонтанну акцію протесу і оголосив про безкоштовні перевезення в День міста, запевняє, що на маршрти виїхало більше транспортних одиниць, ніж у звичайний вихідний день.

Однак маршруток фактично вийшло набагато менше, через це у транспорті жахлива тиснява.

Містянам в більшості не було відомо про безкоштовний проїзд, люди заходили в маршрутки, пропонували гроші, але водії не втомлювались повторювати: "Сьогодні безкоштовно".

Ближче до вечора транспорту побільшало, та почали відмовлятися брати стоячих пасажирів.

"Зрозумійте - водії між трьох вогнів: їх може оштрафувати ДАІ, пасажири можуть бути не задоволені, та ще й влада не дає нормально працювати. Сьогодні було попередження від ДАІ, може тому хлопці бояться брати стоячих", - розповідає Мішин.

В обласному управлінні ДАІ заявили, що сьогодні ніяких додаткових заходів не проводиться. У зв'язку з Днем міста у міліції і так достатньо роботи.

Про громадський транспорт у Хмельницькому читайте на Depo.Хмельницький.