ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі органи юстиції стануть ближчими до людей

На Хмельниччині ліквідують всі районні і міські управління юстиції
Depo.
24 лютого 2016 17:52
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі органи юстиції стануть ближчими до людей
Хмельницькі органи юстиції стануть ближчими до людей

Замість них утворять бюро безкоштовної правової допомоги, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу відомства.

За словами начальника Головного управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка, цього року на Хмельниччині втілять у життя новий проект з реформування органів юстиції, у рамках якого запланована ліквідація усіх районних і міських управлінь.

"У грудні минулого року було прийняте рішення Міністра юстиції щодо заходів оптимізації: до 1 липня 2016 року мають бути ліквідовані всі міськрайонні управління юстиції. На їхній базі утворять бюро безкоштовної правової допомоги, - зазначив Віктор Худняк. - Ми переходимо на європейський сервісний рівень роботи, щоб люди не боялись іти до органів юстиції, аби отримати допомогу".

В бюро можна буде отримати безоплатну первинну правову допомогу - правову інформацію та консультації. Соціально незахищені громадяни тут же матимуть доступ і до безоплатної вторинної правової допомоги - складання процесуальних документів та представництва в суді.

Усього на Хмельниччині нині є 20 районних і міськрайонних управлінь юстиції. Скільки буде створено бюро, поки що не вирішили. До слова, утворення бюро не потребуватиме додаткових видатків державного бюджету: їх ресурсне забезпечення здійснюватиметься за рахунок майна і коштів районних та міських управлінь юстиції, які будуть ліквідовані найближчим часом.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та