ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницькі митники завели 58 справ на 13 мільйонів гривень

Протягом першого півріччя заведено 58 справ про порушення митних правил
Depo.
2 вересня 2015 18:18
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі митники завели 58 справ на 13 мільйонів гривень
Хмельницькі митники завели 58 справ на 13 мільйонів гривень

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі ДФС у Хмельницькій області. Це на 14 справ менше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

В основному порушники митного законодавства переміщували товари через митний кордон України з поданням документів, що містять неправдиві дані - 14 справ та неправомірно звільнялись від сплати митних платежів - 16 справ.

Серед предметів правопорушення - транспортні засоби, килимові вироби та інші промислові вироби.

За вказаний період митницею направлено до судових інстанцій 7 справ про порушення митного законодавства, в результаті розгляду яких за судовими рішеннями на незаконослухняних суб'єктів накладено штрафів на суму понад 300 тисяч гривень.

Також протягом січня-серпня поточного року митницею розглянуто 31 справу про порушення митних правил. Відповідно, на зловмисників накладено штрафів на суму майже 3 мільйони гривень.

Плідною є також співпраця між Хмельницькою митницею та митними органами іноземних держав. Так, завдяки таким спільним діям заведено 27 протоколів про ПМП на суму майже 13 мільйонів гривень, що складає 47 відсотків від загальної кількості заведених справ митницею за вісім місяців поточного року.

Більше про порушення митних правил - на khm.depo.ua