Хмельницькі кооператори розвивають фермерство

Перший національний аграрний кооператив долучився до Agroport West Lviv 2016
Depo.
5 червня 2016 12:52
ФОТО: depo.ua
Хмельницькі кооператори розвивають фермерство
Хмельницькі кооператори розвивають фермерство

Аби активізувати фермерський рух і розвивати його на Хмельниччині представники ПНАКу долучилися до однойменного ІІІ Міжнародного форуму, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту кооперативу.

На Agroport 2016 розглядали "нові погляди на усталені істини". Саме тут звучали і обговорювалися сміливі рішення, інноваційні технології, нові ідеї та аналізувалисяроки досвіду в аграрній галузі.

Аграрії, що займаються фермерством, зібралися аби, з-поміж іншого, налагодити ефективну комунікацію представників державних та приватних структур, великого і малого бізнесу, наукової та виробничої галузі в питаннях розвитку фермерських господарств.

На форум зібралося більше 5 000 чоловік.

"У кожного регіону є своя специфіка, є чим пишатися і що розвивати. Всіх учасників об’єднує ідея відродження фермерства України, і це є найбільш перспективним вектором розвитку країни," – каже Дмитро Титаренко, керівник проекту "Агропорт".

За словами заступника міністра аграрної політики та продовольства України Ярослава Краснопольського, ставку треба робити на розвивиток кооперативного руху на рівні сіл, які б забезпечували підтримку фермерів з однієї сторони, а з іншої – технічну оснащеність, логістику. Це сприятиме підвищенню якості та конкурентоспроможності вітчизняного продукту.

Практично вторить йому президент Українського кооперативного альянсу Зиновій Свереда: "Ми потребуємо не так інвестицій, як формування нової сільськогосподарської культури, що базується на науці, етиці і лише після цього – на прибутку. Все це вимагає формування повністю нової економіки, де кооперація – одна з ключових складових. Саме кооперування зобов’язує громадян дбати про землю, де вони живуть, її ресурси і потенціал."

В рамках форуму обговорювали й питання ефективного кадрового забезпечення, інноваційних IT-рішень, органічного землеробства, зеленої енергетики.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та