Хмельницькі атомники випробували себе у ролі плавців

В Нетішині відбувся турнір з плавання серед працівників ХАЕС

Хмельницькі атомники випробували себе у…

На Хмельницькій АЕС відбувся турнір з плавання, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ХАЕС.

У турнірі з плавання змагалися працівники Хмельницької АЕС різних вікових груп, близько сотні учасників. Приємно відзначити, що активну участь у змаганнях взяли і найбільш поважні спортсмени вікової категорії 50+. Можливо, в подальшому доведеться додати ще одну вікову категорію, адже одному із найстарших учасників турніру Василю Синюті - 68.

В програмі змагань - дистанції 50 та 100 метрів вільним стилем, брасом та плавання на спині, де змагалися чоловіки і жінки енергетичного підприємства. Ефектним завершенням турніру стала естафета на дистанції 50 метрів вільним стилем, в якій статус лідера підтвердили турбіністи. Команда енергоремонтного підрозділу посіла другу сходинку, збірна цехів радіаційної безпеки, дезактивації та переробки радіоактивних відходів і транспортників на третьому місці.

У цьогорічному спортивному сезоні вже відбулися змагання з гандболу та волейболу. За підсумками трьох видів спорту впевнено лідирує команда турбінного цеху, другуе місце у працівників енергоремонтного підрозділу. Замикає трійку лідерів збірна команда цехів радіаційної безпеки, дезактивації та переробки радіоактивних відходів і транспортників.