ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницька залізнична лікарня продовжує бути в підвішаному стані

Міські депутати готові взяти на баланс цілісний майновий комплекс, проте використовувати його на потреби всієї громади
Depo.
21 липня 2015 08:45
ФОТО: depo.ua
Хмельницька залізнична лікарня продовжує бути в підвішаному стані
Хмельницька залізнична лікарня продовжує бути в підвішаному стані

Мінрегіонбуд вимагає від Хмельницького повністю утримувати лікарню, але обслуговувати тільки залізничників, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

Вузлова залізнична лікарня, що на ст.Гречани, вже з початку року потерпає від недофінансування. Колізія в законі не дає більш-менш логічно розрулити ситуацію, каже начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міськради Михайло Василишин.

"І місто і область готові взяти до себе на баланс увесь майновий комплекс. А це ще медустанови, окрім Хмельницького, в двох районах. - Розповідає керівник відомства. - Проте, ми хочемо їх використовувати за потребами громади. Залізничники і так лікуються у всіх наших поліклініках і лікарнях. Так, можливе певне перепрофілювання, але пацієнтам то лише на користь".

Лише у Хмельницькому лікується більше тисячі залізничників і вже не один рік, кажуть медики і депутати. Та й з місцевого бюджету цьогоріч виділялися кошти на погашення заборгованостей саме по цій - відомчій лікарні.

При останньому перерозподілі бюджету на медзаклад виділили 1 млн 200 тис.грн. з податків містян. Та люди обслуговуватися там не можуть. До слова, на наступний рік фінансові видатки лікарні передбачаються у сумі 11 мільйонів. І з чиєї казни вони поступлять і чи надійдуть взагалі - питання відкрите.

Остаточного рішення наразі не немає - тривають чергові переписки та з'ясовування законодавчих нюансів.

Знайомтеся більше з роботою медзакладів, лікарів, а заодно і депутатів на порталі khm.depo.ua.