ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницька влада знов намагалася вирішити проблеми воїнів АТО

В області впровели чергове засідання однойменної координаційно-консультативної ради
Depo.
3 вересня 2015 16:50
ФОТО: depo.ua
Хмельницька влада знов намагалася вирішити проблеми воїнів АТО
Хмельницька влада знов намагалася вирішити проблеми воїнів АТО

Менше половини учасників координаційно-консультативної ради з питань допомоги учасникам АТО зібралися на засідання, та його все ж провели, повідомляє Depo.Хмельницький.

Від влади прийшли заступники голови облдержадміністрації та облради. Присутніми були й ряд керівників відповідних структурних підрозділів.

Все що може цей, нещодавно створений орган - виробити рекомендації для покращення соціального забезпечення учасників АТО. Власне цю думку неодноразову висловлювали чуновники, відповідаючи на конкретні питання учасників зібрання.

Хмельницька влада знов намагалася вирішити проблеми воїнів АТО - фото 1

Проте, все ж були і інформативні відповідді. До прикладу, щодо реабілітації.

"В область тільки поступили цільові кошти. Сьогодні ми їх вже пропорційно розприділили на райони. Так що вони вже почнуть працювати за потребами", - каже директор Департаменту соціального захисту Світлана Лукомська.

Хмельницька влада знов намагалася вирішити проблеми воїнів АТО - фото 2

З видачею землі набагато складніше. Новий начальник управління земкадастру Олександр Ревко лише прозвітував. Заступник голови ОДА Володимир Калініченко відвів від нього основний удар, мотивуючи тим, що чоловік лише 2 тижні на посаді. І з болем і певним недорозумінням додав: " За рік там помінялося 6 керівників. Просто медом намащено там".

Хмельницька влада знов намагалася вирішити проблеми воїнів АТО - фото 3

А цифри вималювалися такі: бійцям АТО і членам їх родин виділено більше 4 тисяч гектарів землі. З них - 303 під будівництво, 176 - для садівництва, майже 4 - для ведення рільничих робіт. Із трохи більше ніж 1,5 тисяч звернень в роботі залишається майже 250.

Запропонували АТОшникам і безкоштовну вторинну правову допомогу.

Всі пропозиції, як от позачергово виділяти землю родинам загиблих та пораненим бійцям, впорядкувати пільги в транспорті,- узагальнити, направити всім місцевим радам. Більше того, обіцяли й вимагати від них відповідей.

Більше про соціальний захист наших бійців читайте на порталі khm.depo.ua.