Хмельницька влада намагається "врятувати" містян від кабальних комунальних тарифів

Мерія співфінансує утеплення будинків
Depo.
17 серпня 2016 14:09
ФОТО: depo.ua
Хмельницька влада намагається "врятувати" містян від кабальних комунальних тарифів
Хмельницька влада намагається "врятувати" містян від кабальних комунальних тарифів

В обласному центрі запрацювала оновлена програма енергозбереження, повідомляє Depo.Хмельницький.

Щоб хоч якось допомогти містянам справитися з подорожчанням тарифів на комунальні послуги, в Хмельницькому взялися співфінансуванням реалізовувати програму, що передбачає утеплення будинків.

"Раніше подібна програма “Теплий дім” існувала лише на папері. Нині усунули всі її недоліки, отож мешканці багатоповерхівок можуть отримати 50% коштів на фінансування утеплення будинку, заміну вікон, дверей, встановлення лічильників тощо, - розповідає на сайті мерії міський очільник Олександр Симчишин. - Якщо ж у будинку створене ОСББ, то він може отримати 70% коштів. Також тепер не потрібно погодження всіх, без винятку, мешканців, достатньо, щоб згоду дали 75% з них."

Незабаром і презентація першого будинку, утепленого за співфінансуванням з казни міста. Розташований він на вулиці Степана Бандери, господарює там ОСББ “Юлія”.

"Хмельничанам однозначно раджу подумати над заходами з енергозбереження: максимально утеплити будинки та квартири, встановити засоби обліку тепла," – каже мер.

Нагадаємо, раніше депутати міськради звернулися до керівництва країни з вимогою накласти мораторій на зростання цін на комунальні послуги.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та