ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницька область долучилася до держпрограми з енергоефективності

Загалом, аналогічний Меморандум підписаний в 17 областях країни
Depo.
28 липня 2015 10:17
ФОТО: depo.ua
Хмельницька область долучилася до держпрограми з енергоефективності
Хмельницька область долучилася до держпрограми з енергоефективності

Програма надає підтримку у проведенні енергоефективних заходів у житловому фонді шляхом компенсації частини тіла кредиту на матеріали та обладнання, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на видання okna.ua.

Особливістю програми є процедура узгодження витрат з держбюджету та місцевих бюджетів.

"З державного бюджету одноразово буде відшкодовуватися частина суми кредитів. З регіонального чи місцевого - частина відсотків за цими кредитами, в залежності від спроможності та пріоритетів регіональної, місцевої влади", - уточняє очільник Держенергоефективності Сергій Савчук.

"Кошти місцевих бюджетів мають іти на відшкодування частини вкладень населення та ОСББ у енергоефективні заходи, а не на одну, дві, п'ять багатоповерхівок", - додав пан Сергій.

Аналогічні Меморандуми про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків підписано з 17 областями. Це - Вінницька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Луганська (м. Сєвєродонецьк), Львівська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська, Миколаївська, Дніпропетровська.

Також голова ДАЕЕ заявив, що найближчим часом планується підписання Меморандуму про партнерство ще з кількома областями, зокрема: Донецькою, Київською, Запорізькою, Харківською та м. Київ (КМДА).

Про енергоефективність та енергозбереження більше новин на сайті khm.depo.ua.

 

 

 

 

 

.