ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельницький окружний суд тепер має голову

Відбулися збори суддів та голосування за голову суду

Depo.
12 жовтня 2017 19:43
ФОТО: depo.ua

У Хмельницькому окружному адміністративному суді на зборах обрали голову суду, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби апеляційного суду.

Шляхом таємного голосування, більшістю від кількості суддів, які працюють в суді, головою суду обрано Ковальчук Олену Костянтинівну.

Відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" голова суду обирається на посаду строком на три роки, але не більш як на строк повноважень судді.

Нагадаємо, на початку жовтня суддівське "крісло" у Ізяславському райсуді отримав Роман Пашкевич, у Нетішинському міському - Роман Стасюк, а у Старокостянтинівському районному - Інна Сагайдак.

У Хмельницькому міськрайонному суді відтепер справи розглядатимуть Олександра Вітушинська та Олександр Сарбей.

На початку ж літа посади суддів Волочиського районного суду зайняли Олена Бабій та Світлана Ніколова, Городоцького районного суду - Інна Федорук і Сергій Шинкоренко, судді Красилівського районного суду - Ігор Федишин, суддею Полонського районного суду мтала Надія Горгулько, суддею Славутського міськрайонного суду - Ірина Маршал, суддею Старокостянтинівського районного суду - Володимир Цішковський.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері