Хмельницький митрополит Антоній Махота звернувся до священників, що бажають долучитися до ПЦУ

На сторінці владики у Фейсбуці з'явилося звернення митрополита Хмельницького і Кам'янець-Подільського Антонія Православної Церкви України до духовенства та вірян УПЦ (в єдності з МП)

Митрополит Антоній Махота закликав священнослужителів долучитися до створенної Помісної Православної Церкви в Україні, передає Depo.Хмельницький.

"Закликаю вас дієво відреагувати на виклики часу і долучитися до створенної Помісної Православної Церкви в Україні, яка стала місцем спасіння ввіреної нам Господом пастви, а не побудови нової імперії – "русского мира", - пише владика. - Усі організаційні й інші питання при цьому повинні бути спільно вирішені так, щоб не послабити, а посилити Церкву, давши можливість кожному служити якнайкраще в міру своїх сил. Адже йдеться не про приєднання, а саме про возз'єднання".

Митрополит наголосив, що усі священнослужителі УПЦ, які мають добрий намір і невимушене бажання приєднатися до Православної Церкви України, можуть безперепонно це зробити.

"Крім того, за кожним кліриком, який перейшов до ПЦУ, буде збережено парафію й посаду до того часу, аж поки він сам або очолювана ним релігійна громада не виявить протилежного бажання", - додає Антоній.

Нагадаємо, днями Мінкульт оприлюднив перелік релігійних громад, що мають змінити назву, вказавши свою приналежність до РПЦ. На Хмельниччині таких - тисяча.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький