Хмельницький губернатор знову сів на гелікоптер

Олександр Корнійчук "з повітря" оглянув лісове господарство

Depo.
19 червня 2017 20:11
ФОТО: depo.ua
Хмельницький губернатор знову сів на гелікоптер

Олександр Корнійчук вирішив "проконтролювати" ситуацію з лісами на гелікоптері, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пост в ФБ осільника ОДА.

"До мене звертається чимало жителів області зі скаргами на незаконну рубку лісів та випалювання у бочках деревного вугілля, - каже він. - Сьогодні здійснили огляд лісів в окремих районах. На колегії спитаю кожного керівника району як виконуються поставлені мною доручення."

До слова, Корнійчук не уточнив чиїм "літаючим" транспортом він скористався. Зі світлин добре видно, що то не військовий гелікоптер, як було першого разу. Та й з першого польоту толку вийшло небагато.

Керівник ОДА вже вдруге цьогоріч сідає на гелікоптер для контролю лісового господпрства. Вперше він із військовим прокурором Хмельницького гарнізону, підполковником юстиції Олексієм Стражником здійснили огляд лісів в березні перевіряв законність рубки лісів.

Тоді оглянули ліси Шепетівського військового лісгоспу, що поблизу села Лисогірка Летичівського району. Ніяких, схоже, порушень не виявили.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері