Хмельницькі копи видворили з України іноземця-розпусника

25-річний громадянин Іорданії відбував покарання в Ізяславській колонії за розбещення неповнолітніх

Про це інформують в прес-службі ГУНП області, передає Depo.Хмельницький.

Працівники відділу по боротьбі з торгівлею людьми ГУНП в Хмельницькій області спільно з представниками управління Державної міграційної служби видворили за межі України 25-річного громадянина Іорданії, який відбував покарання в Ізяславській колонії за розбещення неповнолітніх.

Кілька років тому суд засудив чоловіка до позбавлення волі на 4 роки за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155 Кримінального кодексу України - статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості. Покарання засуджений відбував в Ізяславській виправній колонії і термін його ув'язнення добіг до кінця 18 грудня 2018 року. У цей день на виході з виправного закладу іноземця вже чекали працівники кримінальної поліції та УДМС, оскільки напередодні його звільнення з місць позбавлення волі компетентними органами було прийняте рішення про видворення чоловіка за межі України, аби запобігти повторному вчиненню ним подібних або інших злочинів на території нашої держави.

Під пильним наглядом правоохоронців іноземця доставили в аеропорт Бориспіль, звідки літаком відправили в країну походження.

Нагадаємо, на Закарпатті прикордонники зловили в'єтнамців-нелегалів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький