Хмельницьке "Поділля" взяло реванш у "Скали" з Львівщини

Хмельницькі футболісти здобули другу перемогу в сезоні

Хмельницьке "Поділля" взяло реванш у "Ск…

З мінімальним рахунком 1:0 хмельницьке "Поділля" переграло "Скалу" зі Стрия, повідомляє Depo.Хмельницький.

Відтак, "подоляни" у 14 турі взяли реванш за поразку на власному полі від галичан у четвертому.

Майже всі небезпечні моменти у матчі команди створили ще у першому таймі.

"Поділля" розпочало на правах господарів активніше. Проте на 9 хвилині зустрічі лише майстерність Сергія Дворника врятувала хмельничан від голу, адже віч-на-віч з воротарем "подолян" виходив Полюганич. У цій ситуації помилився Ліповуз, який випадково зробив пас на форварда гостей. Та воротар біло-синіх виправив помилку одноклубника, відбивши ворожий постріл.

А вже на 10 хвилині зустрічі після розіграшу кутового мусив забивати Кирило Бабак, однак його удар з метра якимось дивом потягнув голкіпер "Скали" - Фіяло.

На 16 хвилині у карному майданчику галичан виник суперечливий момент, знову після розіграшу кутового. Власне, м'яч влучив у руку захиснику гостей, однак свисток арбітра промовчав.

Втім, наполегливість господарів таки вдалась взнаки. На 29 хвилині після передачі від Артема Макарченка з лівого флангу Андрій Джурко разом з м'ячем до радості вболівальників влетів у ворота "Скали".

На 36 хвилині "Поділля" могло подвоїти перевагу, але після прострілу Ліповуза з правого флангу Макарченко не влучив у ціль.

По перерві на смарагдовому майданчику точилась абсолютна рівна боротьба, однак вже майже без гольових моментів. До честі, хмельницьких футболістів вони не "закрились" на власній половині, а і далі тиснули на суперника. Натомість, "Скала" намагалась відігратись, однак мала лише один реальний момент для цього. На 59 хвилині Маляренко обіграв двох суперників, увірвався в карний майданчик "Поділля" та невідпорно пробив у правий від себе кут воріт, проте "шкіряний" по-зрадницьки влучив у стійку та вилетів у поле.

Надалі стовідсоткових гольових нагод у жодної з команд не було. Таким чином "Поділля" здобуло свою другу перемогу в сезоні. У п'ятнадцятому турі хмельничани гратимуть на виїзді з "канонірами" з Київщини, яким також вкрай необхідні залікові бали.

Нагадаємо, у минулому турі хмельницьке "Поділля" не змогло здобути очок у Вінниці.