Хмельницьке "Поділля" не змогло здобути очок у Вінниці

Хмельничани у сезоні 2017/18 років зазнали восьмої поразки

Хмельницьке "Поділля" не змогло здобути…

У "Подільському дербі" вінницька "Нива-В" з рахунком 1:0 взяли гору над хмельницькими футболістами, повідомляє Depo.Хмельницький.

Загалом матч проходив у рівній боротьбі, у якій більше пощастило господарям. Адже "Поділля" навіть першим створило реальну небезпеку біля воріт. На 20 хвилині вихід віч-на-віч Джурка ліквідував голкіпер вінничан.

А на 29 хвилині "Нива" відкрила рахунок: фланговий простріл Олексія Разуваєва головою замкнув вже у порожні ворота Ігор Маляренко.

До завершення тайму команди обмінялись небезпечними атаками. Аналогічний малюнок матчу зберігся і по перерві, однак вже без забитих голів. А найцікавішими моментами на полі відзначились вболівальники, через яких навіть довелось спиняти гру.

Нагадаємо, у футбольному дербі Хмельниччини вдруге переміг "Агробізнес".