У футбольному дербі Хмельниччини вдруге перемагає "Агробізнес"

Волочиські футболісти вдруге в сезоні взяли гору над хмельничанами

У футбольному дербі Хмельниччини вдруге…

"Аграрії" з Волочиська з рахунком 2:1 перемогли хмельницьке "Поділля", повідомляє Depo.Хмельницький.

Варто зазначити, що несподіваним такий результат ані для вболівальників, ані для експертів не став, адже команди перебувають на різних полюсах турнірної таблиці. Тому перша залікова позиція зобов'язувала "Агробізнес" на власному полі здобувати максимум у грі з клубом, який посідає передостанню сходинку.

Проте розпочався двобій досить рівно, позаяк господарі володіли лише територіальною перевагою. Тому перший гол і виник дещо несподівано та головним чином через неуважність хмельничан у захисті. Так, на правому фланзі атаки господарів Бельчич на 16 хвилині зустрічі зупинив Скакуна недозволеним прийомом. Після подачі зі штрафного Ігор Курило без жодних перешкод з боку гостей перевів головою м'яч у ворота Сергія Дворника.

Після голу малюнок гри кардинально не змінився. Волочиськ продовжував більше і гостріше атакувати, мав моменти, а гра попереду у "Поділля" відверто не йшла. Проте хмельничани на 36 хвилині матчу вкрай несподівано відігрались. Після затяжної атаки Макарченко скинув на Бабака, останній вів боротьбу з захисником господарів, у результаті якої вийшов пас у другу лінію атаки на набігаючого Джурка. Андрій пробив з ходу з-за меж карного майданчика. Не можна сказати, що постріл вийшов феноменально влучним чи сильним, однак він "здивував" воротаря "Агробізнесу", адже Чернобай відверто проґавив момент, пропустивши кулю у воротарський кут. Таким чином перший удар хмельничан у "рамку" "аграріїв" став голом.

Волочиський клуб спробував вийти вперед ще до перерви та у кінцівці тайму "закрив" "подолян" біля власного карного майданчика. На 42 хвилині матчу господарі ледь не досягли свого. Після удару Темнюка лише дивовижний сейв Сергія Дворника врятував гостей.

У другій половині зустрічі "Агробізнес" продовжив наполегливі атаки, однак "Поділлю" деякий час вдавалось стримувати натиск лідера. Та на 66 хвилині Богдан Семенець після пасу від Віталія Груші головою вколотив "смугастого" у ворота Сергія Дворника, відновивши "статус кво" у матчі.

Надалі волочиські футболісти обертів не зменшували і могли забити ще. Найреальніший шанс вони втратили на 86 хвилині. Швець збив у штрафному хмельничан Темнюка, за що побачив перед собою червону картку. Вирок суді з одинадцятиметрової позначки намагався втілити у гол Віталій Груша, проте знову хмельничан врятував Сергій Дворник, відбивши пенальті та залишивши на табло цифри 2:1.

Власне, з таким рахунком, попри наполегливість лідера, матч і завершився.

Відтак, волочиський клуб, здобувши три очки, не дав випередити себе "Прикарпаттю" та з 24 заліковими балами продовжує посідати першу сходинку турнірної таблиці, а "Поділля" з п'ятьма пунктами залишається на передостанній.

Свої наступні матчі обидві команди проведуть на виїзді: хмельничани зіграють проти "Ниви" у Вінниці, а "аграрії" - зі "Скалою" у Стриї.

Стартові склади команд:

"Агробізнес": Чернобай, Полторацький, Курило, Дубчак, Шум, Кухарук, Юхимович, Гагун, Скакун, Груша, Темнюк.

"Поділля": Дворник, Гресь, Джурко, Охрончук, Швець, Бельчич, Ліповуз, Котюк, Ватав, Макарченко, Бабак.

Нагадаємо, у минулому турі "подоляни" на власному полі переграли "канонірів" з Київщини.