UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельницька мерія незаконно віддала в оренду частину школи

Прокурори повернули шкільне приміщення вартістю 1,4 млн грн освітньому закладу

Хмельницька мерія незаконно віддала в ор…

За втручання місцевої прокуратури використовуватиметься за цільовим призначенням, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

Незважаючи на законодавчу заборону використовувати майно навчального закладу не за призначенням, управлінням комунального майна Хмельницької міської ради у користування на умовах оренди передано частину приміщення школи в обласному центрі.

Орендовані 270 кв. м, призначені для забезпечення начально-виховного процесу та реалізації прав учнів для здобуття освіти, використовувались для підприємницької діяльності - проведення занять з лікувально-оздоровчої гімнастики.

Як розповідає перший заступник керівника місцевої прокуратури Павло Маслюк, реагуючи на це порушення та захищаючи інтереси держави, місцева прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами про визнання договору оренди нерухомого майна недійсним та звільнення приміщення навчального закладу.

Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено, приміщення вартістю понад 1,4 млн грн підлягає поверненню у власність територіальної громади міста Хмельницького.

Нагадаємо, агровиробник незаконно користувався 45 га землі, що належала професійному аграрному ліцею на території Чорноострівської ОТГ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook