Хмельниччина збільшує у рази експортний поненціал

Експортний потенціал бізнесу Хмельниччини оцінюється майже у 3,5 мільярда грн
Depo.
13 жовтня 2016 12:16
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина збільшує у рази експортний поненціал
Хмельниччина збільшує у рази експортний поненціал

За дев'ять місяців 2016 року загальний експортний товарообіг виробленої на Хмельниччині продукції досяг 3 мільярдів 484 мільйонів гривень, повідомляє Depo.Хмельницький.

У п'ятірку основних торговельних партнерів Хмельниччини увійшли Польща, Росія, Великобританія, Нідерланди та Молдова.

Вартість експортованих товарів до Польщі склала 780 мільйонів гривень, а це - 22 % від загальної грошової оцінки проданої за кордоном продукції. Традиційно західні сусіди найбільше купували подільський мед, кукурудзу, чорницю, кабелі та санітарно-технічні вироби.

Росіяни купили у представників підприємництва області товарів на 551 мільйон гривень, що становить 16 % від загальної вартості експортованих товарів у поточному році, тут спостерігається зменшення реалізації на чверть у порівнянні з минулим роком. До основних експортованих товарів належали трансформатори, полевошпатна сировина, плівка з пластмаси, котли сталеві та санітарно-технічні вироби.

Шкала вартість експортованих товарів до Великобританії, Нідерландів та Молдови коливається від 370 до 200 мільйонів гривень. Основну питому вагу закордонного продажу тут склали солод, насіння олійних культур, лічильники подачі газу, лісоматеріали,  сухе молоко, очерет для будівельних робіт, цвяхи та прокат плоский з вуглецевої сталі.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та