ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Хмельниччина заробила 100 мільйонів гривень на роздрібному акцизі

Більша частина коштів надійшла від реалізації нафтопродуктів, майже вчетверо менше дали продажі лікеро-горілчаних напоїв і тютюнових виробів
Depo.
19 серпня 2015 18:09
ФОТО: depo.ua
Хмельниччина заробила 100 мільйонів гривень на роздрібному акцизі
Хмельниччина заробила 100 мільйонів гривень на роздрібному акцизі

Бюджети територіальних громад отримали в загальному 101 мільйон гривень від податку на реалізацію в роздріб підакцизних товарів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на інформацію прес-служби ДФС у Хмельницькій області.

Загалом у структурі надходжень - це 63 мільйони гривень припадає на реалізацію нафтопродуктів, 19 - на продаж лікеро-горілчаних напоїв, решту 18  відсотків надходить від реалізації тютюнових виробів.

"В цілому територіальні громади нашого краю із запровадженням акцизного податку з роздрібного продажу отримали значний бюджетний позитив. Як свідчить практика роботи, реалізація даної законодавчої основи базується на таких категоріях як сумління та співпраця", - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Як стверджують фахівці фіскальної служби, трапляються випадки, коли не всі сплачують роздрібний акцизний податок. Тому до таких несумлінних платників податків доводиться вживати адекватних контрольно-перевірочних заходів та штрафних санкцій.

Більше про бюджетні надходження та витрати громад краю читайте на сайті khm.depo.ua.