UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельничанин через суд намагається довести факт перебуваня у полоні ЛНР

Чоловік в судовому порядку просить встановити факт його перебування в полоні незаконних військових формувань на окупованій території Луганської області

Хмельничанин через суд намагається довес…

Хмельничанин звернувся до суду із заявою про встановлення факту його перебування в полоні незаконних військових формувань на окупованій території Луганської області в червні 2014 року, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницького міськрайонного суду.

На обгрунтування своїх вимог заявник зазначив, що як військовий був направлений в зону проведення АТО в червні 2014 року для проведення бойових завдань. Під час слідування до пункту призначення у складі групи військовослужбовців на станції Дебальцево разом зі своїми чотирма колегами були захоплені у полон незаконним збройним формуванням, а саме бандою козаків "Війська донського отамана Козіцина". Як полонених, військових в подальшому перевезли до міста Перевальськ Луганської області, де і утримували.

За два тижні полонених, за сприяння спілки воїнів-афганців Луганської області, було звільнено.

Заявник звернувся до Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОДА щодо отримання підтвердження перебування в полоні, однак згідно даних Об'єднаного центру з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих в районах проведення АТО центру при Службі безпеки України, його прізвище у списках осіб захоплених в полон відсутнє, як і прізвища ще двох колег по службі, що разом перебували у полоні. Хоча наявні прізвища двох інших з групи.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження по справі.

Нагадаємо, хмельницький коп через суд намагався довести свою участь в АТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook