Хмельницький коп через суд намагається довести свою участь в АТО
Через те, що компетентний орган відмовив чоловікові у наданні статусу учасника бойових дій, правоохоронець подався за правдою до суду
- Хмельницький
-
30 серпня 2018 12:12

Хмельничанин звернувся до суду із заявою про встановлення факту його безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпечення її проведення, перебування безпосередньо в районах АТО у період її проведення з листопада 2017 року по березень 2018 року, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницького міськрайонного суду.
На обгрунтування вимог заявник зазначив, що на підставі наказів ГУНП в Хмельницькій області та ГУНП в Донецькій області перебував у зоні проведення АТО під час стажування на посаді інспектора сектору превенції Краматорського відділу поліції ГУНП в Донецькій області в період з листопада 2017 року по березень 2018 року та виконував завдання передбачені Законом України "Про боротьбу з тероризмом".
"Заявнику компетентний орган відмовив в надані статусу учасника бойових дій, з чим молодий чоловік категорично не згоден, тож просить в судовому порядку встановити факт його безпосередньої участі в антитерористичній операції", - кажуть у прес-службі.
Суд відкрив провадження по справі та призначив справу до судового розгляду.
Нагадаємо, учасники АТО на Хмельниччині намагалися "вирвати" земельні наділинаметовим протестом під стінами облдержадміністрації.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:31На Хмельниччині чоловік пропонував патрульним на блокпосту 30 тис. грн, аби не їхати до ТЦК
- 12:08На Хмельниччині авто збило дитину на велосипеді ФОТО
- 10:29Друге самогубство за тиждень: На Буковині знайшли мертвого курсанта НАДПСУ
- 14:28На Хмельниччині горіло більше як 4 тисячі квадратних кілометрів екосистем (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 18:11Дезодоранти та антиперспіранти: як вибрати та правильно використовувати Актуально
- 14:25У Хмельницькому в академії ДПСУ знайшли тіло 20-річного курсанта
- 20:51Болгарія не продаватиме реактори для Хмельницької АЕС
- 10:49На Хмельниччині скоротять тривалість комендантської години у Великодню ніч
- 10:59Трагедія на Хмельниччині: 18-річний мотоцикліст на смерть збив 11-річного хлопчика
- 13:01Міжрегіональну схему переправлення чоловіків через державний кордон викрили на Хмельниччині ФОТО
- 09:40На Хмельниччині вночі ППО збила 4 дрони
- 12:40На Хмельниччині п'яна жінка забула в гостях свою 4-місячну дитину
- 10:23На Хмельниччині затримали двох агентів РФ, що планували підірвати автівки вісьмох депутатів ФОТО
- 17:35Сервіс "Електронної черги" - оформлення біометричних паспортних документів у зручний час
- 10:45Ракетний обстріл Хмельниччини: Що відомо
- 10:35 ЗСУ збили вночі над Україною 13 з 23 ракет та 40 з 109 БПЛА
- 16:38Зеленський вручив орден "Золота Зірка" наймолодшому Герою України