Хмельничани у соцмережах обговорюють доцільність проведення свята "першого дзвоника"

На "За" і "Проти" розділилися батьки школярів в активній дискусії щодо доцільності проведення "першого дзвоника" в школах міста
Depo.
20 серпня 2016 09:53
ФОТО: depo.ua
Хмельничани у соцмережах обговорюють доцільність проведення свята "першого дзвоника"
Хмельничани у соцмережах обговорюють доцільність проведення свята "першого дзвоника"

Бурхливе обговорення у соцмережі викликав пост хмельницького активіста Андрія Попика щодо доцільності проведення урочистих лінійок на честь свята "першого дзвоника", передає Depo.Хмельницький.

"Ми щороку мавпуємо традиції попередніх поколінь, не замислюючись в їх доцільності. Щороку в школах України проходять свята "Першого дзвоника", на яких, як за одним сценарієм, будуть палкі промови директора й завуча, ведуча одинадцятикласниця читатиме з листочка завантажені з інтернету віршики, якась юна обдарована дитина заспіває пісеньку про школу, палку промову проголосить якийсь депутат з округу чи чиновник, татусі будуть стояти курити в стороні та розмовляти по телефону, мамочки будуть порівнювати своїх дітей з іншими, та себе з іншими мамочками і бігти привселюдно дарувати квіти директору та учителям, і лише учні будуть нудьгувати і паритись на сонці (чи стояти під парасольками від дощу)", - написав активіст.

Думки хмельничан з цього приводу, як водиться, розділилися. Знайшлися і прихильники таких свят, і противники.

Доприкладу, очіільник міської освіти Роман Миколаїв вважає, що в умовах війни потрібно такі свята звести до подяки солдатам за можливість вчитися в мирній країні. Опоненти ж вважають, що діти до війни відношення не мають, тому не потрібно їх обмежувати у гарних емоціях.

Хмельничани у соцмережах обговорюють доцільність проведення свята "першого дзвоника" - фото 1

Втім, вирішувати, чи проводити свято "першого дзвоника" все одно не батькам, а владі, тож 1 вересня на майданчиках перед навчальними закладами знов буде людно і гамірно.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький