Хмельничани просять владу відремонтувати залізні скульптури Миколи Мазура

Відповідна петиція розміщена на сайті мерії
Depo.
11 жовтня 2016 07:49
ФОТО: depo.ua
Хмельничани просять владу відремонтувати залізні скульптури Миколи Мазура
Хмельничани просять владу відремонтувати залізні скульптури Миколи Мазура

Справжні витвори мистецтва розташовані у Хмельницьких паркаха, передає Depo.Хмельницький.

Дитячі скульптури Миколи Мазура у парку ім. Чекмана і у сквері Т. Шевченка - це спогади не одного покоління діток, які ахоплюються дивними залвзними химерами.

Втім, стан їх на сьогоді залишає бажати кращого. Відтак, хмельничани збирають підписи під петицією про виділення коштів на відновлення скульптур, які створив знаний митець Микола Мазур.

"Дитячі скульптури М. Мазура у парку ім. Чекмана і у сквері Т. Шевченка - велике культурне надбання міста. Не одне покоління хмельничан виросло на цих без перебільшення геніальних витворах мистецтва. Сьогодні вони у жалюгідному стані, особливо у парку ім. Чекмана та потребують реставрації і догляду. Така ситуація - це неповага до безлічі хмельничан і світлої пам'яті славного сина Хмельницького М. Мазура. Тому необхідно знайти ресурси для реставрації цих скульптур. Це завдання не тільки влади, але й кожного хмельничанина!", - йдеться у петиції.

Нагадаємо, микола Мазур - автор безлічі пам'ятників , скульптор, митець, помер рік тому від невиліковної хвороби. Цими днями до річниці від дня смерті митця у Хмельницькому відбувся вечір пам'яті видатного хмельничанина.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт