Хмельничани підтримали петицію про озеленення берега Південного Бугу

За звернення проголосувало більше 500 містян
Depo.
2 травня 2016 13:10
ФОТО: depo.ua
Хмельничани підтримали петицію про озеленення берега Південного Бугу
Хмельничани підтримали петицію про озеленення берега Південного Бугу

За день до завершення збору підписів петиція про створення зеленої зони від вулиці Кам'янецької до Староконстятинівського шосе вздовж Південого Бугу набрала необхідну кількість голосів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Збирати підписи розпочали ще 3 лютого поточного року. Автор Василь Камінський стурбований тим, що береги річки забудовуються. "Річка Південий Буг є однією з головних артерій України. Проте її береги забудовуються... Зелені насадження актуальна проблема для нашого обласного центру. Пропоную створити зелену зону яка передбачена генпланом міста Хмельницький до 2031 року від вулиці Кам'янецька до Староконстятинівського шосе вздовж річки Південий Буг. Адже Хмельницький-зелене місто! ", - йдеться у петиції.

Станом на сьогодні за неї віддали свої голоси 506 людей.

За 6 днів до завершення голосування 427 людей хочуть заборонити будувати церкву московського партіархату по вул.Кам'янецькій на старому кладовищі. Чи набере звернення необхідну кількість голосів, побачимо згодом.

Наразі на розгляді керівництва міста знаходяться п'ять петицій, під якими підписалися 500 і більше людей. Хмельничани наголошують на необхідності побудувати пішохідну доріжку навколо озера у мікрорайоні Озерна; очистити "остров кохання" та створити на ньому зони для відпочинку; впорядкувати зовнішню рекламу; не дозволяти будь-яке будівництво житлового чи не житлового об'єкту, без проектування та планування парковки для автомобілів; встановити на місцях збору сміття бокси для використаних батарейок та люмінісцентних ламп.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький