ХАЕС впритул наблизилася до продовження терміну експлуатації блоку №1 у понадпроектний період

Атомники активно працюють, адже до 2020 року мають отримати ліцензії для продовження експлуатації у понадпроектний строк блоку №1

ХАЕС впритул наблизилася до продовження…

Хмельницька АЕС впритул наблизилася до продовження терміну експлуатації ХАЕС1 у понадпроектний період, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пост в ФБ атомників.

Вже проведено колосальну підготовчу роботу - аналітичну, інженерно-технічну, організаційну із залученням кращих фахівців-енергетиків, науковців, міжнародних партнерів.

Не менш масштабні за своєю значимістю і обсягами завдання на майбутній, заледве не річної тривалості планово-попереджувальний ремонт.

За словами начальника служби надійності ресурсу і продовження експлуатації Євгена Мелешка, передуватиме перевірка представниками ДІЯРУ готовності першого енергоблока до експлуатації в зупиненому стані після закінчення проектного терміну експлуатації. Перевірка пройде у жовтні за результатами якої буде підготовлено Акт інспекційного обстеження перед виходом у ППР.

Сам планово-попереджувальний ремонт розпочнеться в листопаді поточного року і завершиться в серпні наступного, його тривалість - 256 діб.

Нагадаємо, з 15 енергоблоків, які нині експлуатуються в Україні, шість вже отримали ліцензії на продовження строку служби, до 2020 року їх повинні отримати ще кілька мільйонників, серед яких і №1 Хмельницької АЕС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook