ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ХАЕС відвідав Голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики

Микола Томенко порушив проблему медичного забезпечення, фінансування та статусу медичного закладу на ХАЕС
Depo.
14 жовтня 2015 11:05
ФОТО: depo.ua
ХАЕС відвідав Голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики
ХАЕС відвідав Голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на "Рідну Хмельниччину", голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Микола Томенко відвідав з робочим візитом Хмельницьку атомну електростанцію.

За інформацією генерального директора ХАЕС Михайла Панащенка, зараз працює перший енергоблок АЕС, другий – на плановому ремонті. Директор також зауважив, що, враховуючи ситуацію, яка склалася на АЕС у Фукусімі, на Хмельницькій атомній електростанції здійснено ряд додаткових заходів з посилення безпеки.

Під час зустрічі керівництвом ХАЕС багато говорили про медичне забезпечення, зокрема, фінансування та статусу спеціалізованого медичного закладу, що діє в системі Хмельницької атомної електростанції.

Микола Томенко зазначив, що вважає, якщо Уряд ухвалив рішення передати фінансування таких спеціалізованих медичних закладів від атомних електростанцій до так званого єдиного медичного простору в системі координації Міністерства охорони здоров’я, то повинна бути чітка і зрозуміла процедура їх фінансування, яка би гарантувала високу якість надання медичних послуг населенню, що живе в містах, де знаходяться атомні електростанції.

Про візити столичних осіб читайте на khm.depo.ua.