ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Про безпеку на ХАЕС подбають німці

Інструмент співпраці з ядерної безпеки (ІСЯБ) - це вдосконалення загальної стратегії поводження з радіоактивними відходами на діючих АЕС
Depo.
22 жовтня 2015 12:29
ФОТО: depo.ua
Про безпеку на ХАЕС подбають німці
Про безпеку на ХАЕС подбають німці

Як повідомляє Depo.Хмельницький прес-служба ХАЕС,  спільно із представниками німецької інжинірингової компанії NUKEM Technologies, що спеціалізується на наданні послуг в галузі поводження з радіоактивними відходами, реалізовується проект ІСЯБ (Інструмент співпраці з ядерної безпеки).

Цей проект діє в рамках Програми взаємодії з Єврокомісією "Інструмент співпраці у сфері ядерної безпеки". ВП ХАЕС, наразі, стала пілотною станцією за основними завданнями проекту.

Все відбувається в співпраці із спеціалістами компанії ДП "НАЕК "Енергоатом, Державного агентства України з управління зоною відчудження, АЕС держави та УкрДО "Радон". В успішну реалізацію проекту вагомий вклад внесли і фахівці Хмельницької АЕС.

Компанія NUKEM Technologies відзначила компетентність, професіоналізм та позитивний настрій персоналу Хмельницької АЕС. Висококваліфіковані пропозиції та знання справи, сприяли успішній розробці Технічного завдання на розробку та впровадження інтегрованої інформаційно-аналітичної системи обліку і контролю РАО в ДП "НАЕК "Енергоатом".

Європейський Союз надає великого значення забезпеченню високих стандартів ядерної безпеки в Європі і за її межами та вносить свій внесок в підвищення ядерної безпеки.

Таким чином фахівці Хмельницької АЕС посприяли не лише підвищенню ядерної та радіаційної безпеки, а і наближенню до Європи.Про ХАЕС читайте більше на khm.depo.ua.