ХАЕС потрапила в "Книгу рекордів України"

Перший енергоблок досяг найвищого коефіцієнта використання встановленої потужності серед 13 реакторів типу ВВЕР-1000, які працюють в Україні

ХАЕС потрапила в "Книгу рекордів України…

Вагоме досягнення трудового колективу Хмельницької АЕС за підсумками 2016 року засвідчено представником національного проекту "Книга рекордів України", передає Depo.Хмельницький.

На першому енергоблоці ВП ХАЕС вдалося досягти найвищого коефіцієнта використання встановленої потужності - 86,7 відсотка - серед 13 реакторів типу ВВЕР-1000, що експлуатуються в Україні.

"Відтак, у 2016 році перший енергоблок виробив рекордну кількість електроенергії - 7 мільярдів 618 мільйонів кВт*год," - йдеться на сайті атомників.

Дипломи із засвідченням досягнення нетішинських атомників у категорії "Промисловість України" вручив генеральному директору Хмельницької АЕС Миколі Панащенку та голові профкому електростанції Михайлу Гуку, представник національного проекту "Книга рекордів України" Олександр Шустерук.

"Атомна енергетика України є провідною галуззю вітчизняної економіки. Стабільна робота чотирьох АЕС забезпечує біля 60% потреб нашої держави у електроенергії. Свою лепту у цей процес вносить і Хмельницька АЕС, яка експлуатує два енергоблоки ВВЕР-1000. 22 грудня 2017 року першому енергоблоку виповнилося 30 років від початку пуску. Нам приємно, що колектив електростанції постійно прагне стабільної роботи діючих енергоблоків та підвищення їх безпеки," - підкреслив Михайло Гук.

Під час церемонії офіційного засвідчення рекорду зазначили, що Національним проектом "Книга рекордів України" зафіксовано низку досягнень атомників ХАЕС. Зокрема у 2006 році в Нетішині монетами виклали шестиметровий Герб України - Тризуб, а зібрані кошти перерахували для лікування хворого юного нетішинця. У 2010 році колективу Хмельницької АЕС вдалося створити найбільший у світі автограф завдовжки у 1 кілометр 170 метрів. Цікавим є рекорд майстра гідротехнічного цеху В'ячеслава Поліщука, який у 2013 році пройшов пішки 138 кілометрів за 20 годин.

Нагадаємо, днями робота Івана Короленка, який родом з Вінниччини, увійшла до Книги рекордів Гіннеса як найбільша у світі скульптура вівчаря.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme