Гройсман поділив українські дороги на два типи (ФОТО)

Прем'єр-міністр здійснює перевірку дорожніх робіт на трасі М-12, частина якої - в межах Тернопільської, Хмельницької та Вінницької областей - входить до транспортного коридору Go Highway

Гройсман поділив українські дороги на дв…

Повідомляє Depo.Хмельницький.

Володимир Гройсман сказав, що в Україні є "дороги, які побудував Уряд Гройсмана, і дороги, які ще побудує Уряд Гройсмана".

За його словами, за 5 років всі обласні центри будуть об'єднані хорошими дорогами. "Нам на це потрібно близько 300 млрд грн. За 5 років це осяжна цифра, яку можемо направити на ці цілі. До нас дороги будували кілометрами, ми ж будуємо тисячами кілометрів," - зазначаєв прем'єр-міністр.

Цього року на виконання робіт за проектом Уряд виділив 4 млрд грн. Роботи вже розпочато на 12 об'єктах маршруту, в тому числі на 4 ділянках траси М-12.Нагадаємо, Гройсман сьогодні на Хмельниччині провів зустріч "без преси" з китайцями, що мали б будувати дорогу і вже три тижні затягують процес. Зауважив і прем'єр, що ділянка траси М-12, що пролягає Хмельниччиною, є її найбільш важливою частиною Go Highway.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook