Громадський активіст з Хмельницького очолить один з районів Одещини

Відомий громадський діяч Хмельницького Олесь Вітряний пройшов конкурсний відбір та чекає офіційного призначення на посаду голови Балтської РДА Одеської області

Пройшовши конкурсний відбір, громадський активіст чекає на розпорядження Президента, яке має з'явитися з дня на день, передає Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Є".

Голова громадської організації "Комітет моніторингу органів влади" Олесь Вітряний пакує валізи. Невдовзі він має стати керівником Балтської районної державної адміністрації Одеської області.

Рішення подати документи на конкурс Олесь Вітряний прийняв, коли по телевізору почув, як очільник Одещини Саакашвілі заявив, що всі, хто хочуть очолити районні адміністрації, можуть подати свої заяви, заповнивши певну форму.

Згодом йому зателефонували, провели співбесіду у телефонному режимі, а потім - запросили на тестування до Одеси.

Пан Вітряний не виключає того, що після офіційного призначення Президентом, у Балтській райдержадміністрації, окрім нього, працюватимуть ще хмельничани. А щодо розпорядження Петра Порошенка, то Олесь Анатолійович впевнений, що воно з'явиться з дня на день. "Адже мені вже сказали, що я, попри те, що поки немає офіційного документу про моє призначення, можу вирушати на Одещину та входити в курс справ району", - каже хмельничанин.

Нагадаємо, 35-річний Олесь Вітряний у 2006-2010 роках був депутатом Хмельницької обласної ради від "Нашої України - Народної самооборони", у 2005-2008 роках очолював управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації.

Більше про вихідців з Хмельницького - на khm.depo.ua.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький