ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Грач віщує Криму "кошерну весну" (ФОТОЖАБИ)

Багатостраждальний єврейський народ врешті отримав свого нового Мойсея в особі комуніста Леоніда Грача
Depo.
1 липня 2015 15:20
ФОТО: depo.ua
Грач віщує Криму "кошерну весну" (ФОТОЖАБИ)
Грач віщує Криму "кошерну весну" (ФОТОЖАБИ)

Колишній український комуніст, а тепер звичайний зрадник і колаборант Леонід Грач оголосив про новий вихід євреїв з ізраїльського рабства в Землю Обітовану. Цього разу святою землею став Кримський півострів, що після російської окупації перетворився на справжній Едемський сад, до того ж російськомовний.

Як передрік Грач, рівно 40 тисяч ізраїльських синів репатріантів з СРСР слізно просять Путіна пустити їх до окупованого Криму та видати омріяні паспорти Російської Федерації.

"За більш ніж 20-річний період ці люди ... допомогли в економічному розвитку Ізраїлю. Але принцип "малої Батьківщини", любов до Криму стали непереборними. Будучи носіями російської мови, вірними продовжувачами культурної спадщини, вони зберегли любов до Батьківщини - Росії та з натхненням зустріли "Кримську весну" з надією на швидке повернення на Батьківщину", - заявив Грач.

"Зіткнувшись з чиновницькою бюрократією при питанні повернення громадянства РФ, люди були у відчаї. Тисячі наших співвітчизників кожен день оббивають пороги посольства РФ, відстоюючи право носити горде звання громадянина Росії, жити і працювати на благо Вітчизни", - додав комуніст.

Можна не сумніватися, що ці слова в уста набожного Грача вдихнув особисто Господь Яхве. І в найближчому майбутньому усе людство стане свідком нових епохальних для богообраного народу подій - виходу євреїв з колишньої Землі Обітованої до нової дарованої Господом землі. Чи відбудеться новий Вихід за відпрацьованим сценарієм з 40-річним поневірянням по пустелі, манною небесною, розверзнутими водами Середземного та Чорного морів та подальшим геноцидом усього населення Господом даної Землі, Грач ще не напророчествував. Але в будь-якому разі буде дуже цікаво.

Грач віщує Криму "кошерну весну" (ФОТОЖАБИ) - фото 1

Грач віщує Криму "кошерну весну" (ФОТОЖАБИ) - фото 2

Грач віщує Криму "кошерну весну" (ФОТОЖАБИ) - фото 3

Грач віщує Криму "кошерну весну" (ФОТОЖАБИ) - фото 4

Грач віщує Криму "кошерну весну" (ФОТОЖАБИ) - фото 5